Kurz O Světle

Online fotografický kurz o fungování světla nejen v portrétní fotografii.

Mým cílem bylo vytvořit stručný fotografický kurz o tom, jak funguje světlo a jak lepším pochopením světla budete moci fotit kvalitnější fotky, ať fotíte na mobilní telefon, kompakt nebo zrcadlovku. Probereme s jakým světlem se potkáváme venku a jak si poradit se silným letním sluncem během kterého často všichni fotíme, také vám poradím jak pracovat se světlem v interiéru. Nebudeme se ale bavit jen o světle, probereme i jiné aspekty fotografie. 

Kurz je rozdělen do čtyř základních bloků:

1) Základy fotografie.

2) Typ a směr světla.

3) Světlo v interiéru a exteriéru.

4) Úprava fotek, kompozice a tipy na lepší fotky.

Při zakoupení tohoto kurzu dostanete celoživotní přístup do klientské sekce, kde najdete Kurz “O Světle” ve formě videa, ve kterém jsem propojila stylovou prezentaci s doprovodným video povídáním. Kurz si lze také stáhnout přímo do vašeho počítače v PDF formě.

Pokud byste kurz rádi věnovali jako dárek, není problém. Stačí to do poznámky napsat a my vám na váš email zašleme dárkový poukaz.

Délka kurzu: 46min

 

Co o kurzu říkají zákazníci

Reference

Fotografický kurz O světle je moc pěkně a přehledně zpracovaný. Nemohla jsem se od něj odtrhnout, takže jsem ho projela celý najednou a určitě se k němu budu někdy ráda vracet. Dozvěděla jsem se spousty zajímavých informací a co víc - našla jsem opět chuť fotit, zkoušet a posouvat se dál. Děkuji.
Klára
Zakoupila jsem si kurz O světle a chci poděkovat za tak pěkně udělaný kurz. Moc se vám povedl a jsem ráda, že ho mám.
Dája
Koupila jsem si tvůj kurz O světle a chtěla bych ti za něj moc poděkovat. Tolik nových a zajímavých informací! Já nejsem žádný fotograf, a proto jsem o světle ve fotografii nikdy nepřemýšlela. Tvé fotky se mi moc líbí a vždycky je dobré se něco nového dozvědět a naučit.
Zuzka
Jsem fotograf amatér, fotím jen svoji holčičku. Nedávno mě ale poprosila sestřenka, zda jí nevyfotím děti. Díky vašemu presetu a kurzu O světle vznikli docela hezké fotky. Ale sestřenka je nadšená, tak mám velkou radost. Moc děkuji!
Denisa
Já vám za ten kurz musím tak moc poděkovat. Včera jsem ho zhlédla a dneska už se mi fotí úplně jinak.
Pavlína

Kurz O světle

1 024 Kč846,29 Kč bez DPH
Skladem